czwartek, 28 marca 2013

Nie pisałem na blogu, bo pisałem gdzie indziej (i robiłem różne ważne rzeczy)

Ale to się zmieni. Obiecuję - od teraz będę regularnie pisał blogonotki, wezmę się porządnie za siebie i stanę się lepszym człowiekiem. A póki co wklejam linki do tekstów zamieszczonych w innych częściach internetu.

Na początek komiksiki. Komiksiki zawsze pierwsze: co nieco o ostatnim zeszycie z przygodami Człowieka Paroovki oraz o najnowszej części Mureny. Dla Gildii Komiksu.

Nie tak dawno temu powstał nowy blogoportal o serialach - Pulpozaur. Dziewczyny i chłopaki piszą bardzo ciekawie o (w większości wypadków) produkcjach, które warto oglądać. Aktualnie trwa tam Festiwal Doktora - z okazji rychłego powrotu Doctora Who na antenę, codziennie pojawiają się tam teksty o tematyce okołodoktorowej. Ja napisałem o Torchwood.


A gościem dzisiejszego odcinka Powinniście Słucha Więcej Country jest Rykarda Parasol. Tak, ona tak naprawdę się nazywa. Jest córką Szwedki i polskiego Żyda, gra dosyć mroczny folk/country i całkiem często występuje w Krakowie (szkoda, ze ja zawsze wtedy jestem gdzie indziej, robię co innego albo dowiaduję się po fakcie). Poniżej kawałek z nadchodzącej, trzeciej płyty - "Against the Sun", a zaraz pod nim moja ulubiona jej piosenka. Słuchajcie i doceniajcie!5 komentarzy:

 1. Oh wow. Ryśki się tu nie spodziewałem. Koncerty polecam, byłem na dwóch - wrażenia spisałem nawet u siebie na blogasku (http://semprini.pl/tag/rykarda-parasol/).

  Na pulpozaura zajrzałem - ani słowa o Breaking Bad? Serio?

  OdpowiedzUsuń
 2. teksty o bb zapewne pojawią się w okolicach finału. btw - skąd ja mogę kojarzyć twoją ksywę?

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm - jako że mamy wspólnego znajomego Gonza obstawiam, że z proforum

  OdpowiedzUsuń
 4. och, faktycznie. stary, dobry forumek

  OdpowiedzUsuń